I.INFORMACJE O PRZEDSIĘBIORSTWIE

 

Sklep internetowy www.delsanto.pl prowadzi przedsiębiorstwo:

SMART SOLUTIONS S.C.

Maków, ul. Średnia 58

26-640 Skaryszew

NIP: 796-297-67-65

Regon: 366823583

 

KONTAKT:

tel. 880 402 570

e-mail: sklep@delsanto.pl

 

II. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

1. Sklep internetowy www.delsanto.pl zajmuje się głównie sprzedażą detaliczną towarów z

branży moda: galanteria skórzana, dodatki oraz akcesoria za pośrednictwem sieci Internet. Możliwa jest także sprzedaż hurtowa po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem przedsiębiorstwa.

 

2. Złożenie zamówienie jest możliwe po akceptacji poniższego Regulaminu.

 

3. Składanie zamówień w sklepie www.delsanto.pl jest możliwe 24 godziny na dobę, wykluczeniem tej reguły są przerwy techniczne oraz konserwacyjne.

 

4. Ceny produktów oferowanych przez sklep www.delsanto.pl są cenami brutto (zawierające podatek VAT). Podane ceny produktów nie zawierają ceny wysyłki. Koszty wysyłki są uwarunkowane opcją dostawy, którą Konsument wybiera w trakcie składania zamówienia.

 

5. W momencie dostarczenia przesyłki, Sprzedający przesyła fakturę Kupującemu drogą elektroniczną w formacie .pdf na podany adres email podany podczas zamówienia. Faktura jest potwierdzeniem zawarcia umowy sprzedaży.

 

6. Wszystkie publikowane zdjęcia i opisy na stronie internetowej są własnością firmy SMART SOLUTIONS S. C. Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83) kopiowanie zdjęć lub opisów jest niezgodne z prawem. Wszelkie naruszenie tych praw będzie skutkowało skierowaniem sprawy do sądu oraz nałożeniem kary finansowej. Wyjątkiem jest publikacja zdjęć poprzez Kupującego w serwisach społecznościowych:  Facebook, Instagram, Pinterest, oraz Twitter.

 

III. WARUNKI ZAMÓWIENIA

 

1. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym Del Santo odbywa się poprzez wypełnienia formularza zamówienia dostępnego na stronie sklepu. 

 

2. W celu realizacji zamówienia konieczne jest podanie podstawowych danych teleadresowych Klienta: imię, nazwisko, adres, numer telefonu oraz email. Dane te niezbędne są do prawidłowego zaadresowania przesyłki do klienta.

 

3. Kupujący zobligowany jest do podania prawidłowych danych osobowych w celu realizacji

zamówienia.

 

4. Sprzedający zastrzega sobie prawo niewykonania zamówienia gdy:

• złożony formularz zamówienia jest niepełny lub nieprawidłowo wypełniony

• płatność nie zostanie odnotowana w ciągu 7 dni od momentu złożenia zamówienia. Wymóg ten obowiązuje w opcji „płatność z góry”

 

METODY PŁATNOŚCI W SKLEPIE Del Santo:

1. Płatności „z góry”

- Płatność „z góry” w sklepie Del Santo  umożliwia serwis płatności internetowych Dotpay za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego.

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych

drogą elektroniczną, umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych

za pośrednictwem witryny internetowej.

-Akceptujemy także wykonanie zwykłego przelewu internetowego na nasze konto

mBank: PL 44 1140 2004 0000 3202 7983 1378. Prosimy o użycie danych do przelewu jak dane firmy widniejące w informacji o przedsiębiorstwie. W tytule przelewu powinien się znajdować numer zamówienia wygenerowany przez system.

 

2. Płatność przy odbiorze

-  W momencie dostarczenia przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL oraz InPost, należność za zamówienie będzie pobrana przez kuriera.

 

IV. CZAS I KOSZTY WYSYŁKI

 

STANDARDOWY CZAS DOSTARCZENIA PRZESYŁKI:

- Kurier DHL, Kurier InPost: 1-3 dni robocze

- Paczkomaty: 1-3 dni robocze

 

KOSZTY WYSYŁKI:

- Kurier DHL płatność z góry: 10,99 zł

- Kurier DHL płatność przy odbiorze: 13,49 zł

-DHL Parcelshop płatność z góry: 8.99 zł

- Paczkomaty InPost  płatność z góry: 8,99 zł

- Paczkomaty Inpost za pobraniem: 12,49 zł

- Kurier InPost płatność z góry: 10,95 zł

- Kurier InPost za pobraniem: 13,49 zł

 

1. Zamówienie zostanie wysłane na adres wskazany do wysyłki w formularzy zamówienia.

 

2. Zamówienia złożone do godziny 12.00 są realizowane tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 12.00 są realizowane następnego dnia roboczego.

 

3. O prognozowanej ewentualności opóźnienia się przesyłki Sprzedający powiadomi Kupującego. Klient w takiej sytuacji ma prawo odstąpienia od umowy.

 

V. REKLAMACJA

Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z Ustawą z dnia 23.04.1964 r. Kodeks cywilny. Czas

na reklamację z tytułu rękojmi to 2 lata.

Jeżeli chcesz zareklamować produkt, możesz to zrobić:

• pisząc na nasz adres mailowy zwroty@delsanto.pl

•w formie pisemnej kierując reklamację na nasz adres.

 

Składana reklamacja, powinna zawierać:

• Twoje imię i nazwisko oraz adres,

• paragon, fakturę lub inny dowód dokonania zakupu,

• opis reklamacji oraz podanie Twoich oczekiwań.

 

Wysyłany, reklamowany produkt powinien być odpowiednio zabezpieczony - zapakowany w

karton lub kopertę oraz oklejony taśmą.

 

Adres do odesłania reklamowanego produktu:

Sklep Del Santo

Maków, ul. Średnia 58

26-640 Skaryszew

 

Kiedy rozpatrzenie reklamacji będzie pozytywne, Sprzedający jest zobligowany do naprawy zepsutego towaru lub wymiany na nowy- odstępstwem jest niedostępność produktu. W takim przypadku Klient ma prawo do wyboru produktu w podobnej kategorii cenowej. W przypadku, gdy zwrot lub wymiana nie jest możliwa Sprzedający zwróci koszty transakcji, które poniósł Klient.

 

Sprzedający ma obowiązek do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni.

 

Informujemy także o możliwości pozasądowego rozstrzygnięcia sporu poprzez platformę

http://ec.europa.eu/consumers/odr Platforma ODR stanowi wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do

pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z

internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

 

VI. ZWROT

 

Kupujący ma prawo zrezygnować z umowy sprzedaży produktów zakupionych w sklepie delsanto.pl, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty dostarczenia produktu według ogólnych zasad wynikających z przepisów Ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U.z 2014 nr 827).

 

Zwracany lub wymieniany towar powinien być zapakowany w karton kub kopertę. Paczka powinna być zabezpieczona także taśmą klejącą.

 

Składany zwrot powinna zawierać:

•Twoje imię, nazwisko oraz adres

• paragon, fakturę lub inny dowód dokonania zakupu.

• formularz zwrotu

 

Formularz zwrotu dostępny jest w zakładce Zwroty.

Produkt powinien posiadać oryginalną metkę prawidłowo przymocowaną do produktu. Zwracany towar nie może posiadać śladów użytkowania.

 

Adres do zwrotu:

Sklep Del Santo

Maków, ul. Średnia 58

26-640 Skaryszew

 

Sprzedający w terminie do 14 dni od dnia otrzymania produktu zwrotnego ma obowiązek zwrotu Kupującemu kosztu produktu oraz kosztu dostawy w wysokości najtańszej dostawy oferowanej przez Sprzedającego. Warunkiem zwrotu kosztu dostawy jest zwrot całości zamówienia.

W przypadku zamówień internetowych Klient otrzymuje zwrot kosztów po przesłaniu faktury korygującej w formacie .pdf droga mailową na podany adres email podany podczas dokonywania zamówienia.

 

VII. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych jest Smart Solutions S. C.

Dokonanie złożenia zamówienia poprzedza akceptacja regulaminu oraz wyrażenia zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie danych osobowych Kupującego. Zgoda ta jest konieczna do realizacji i wysyłki zamówienia. Jeśli Klient wyraził oddzielną zgodę- dane te zostaną wykorzystane do informowania o nowych produktach oraz promocjach oferowanych przez sklep Del Santo.

 

Kupujący w każdym momencie ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich zmiany, a także całkowitego usunięcia ich z bazy danych. Powierzone dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami zawartymi w obowiązujących przepisach prawa:

- Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz.926, z

późn. zm.)

- Ustawa z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204

z poźn. zm.)

- Ustawa z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204

- Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29.04.2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).

 

VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Obecny regulamin jest dostępny w zakładce Regulamin. O zmianach w regulaminie lub jej zakresie, Klienci będą informowani drogą elektroniczną minimum 30 dni od dnia jej obowiązywania. 

 

courier

DARMOWA DOSTAWA

Dla zamówień
powyżej 150zł

hand

DARMOWY ZWROT

Do 4 tygodnii po
otrzymaniu produktu

box

UBEZPIECZENIE PRZESYŁKI

Za dostawę ponosimy
pełne ryzyko

bag

KORZYŚCI DLA STAŁEGO KLIENTA

Możliwość uzyskania
indywidalnych rabatów

INSTAGRAM #DELSANTO