Rękawiczki męskie

Męskie skórzane rękawiczki Del Santo łączą w sobie cechy elegancji, klasyki i funkcjonalności. W mroźne, jesienno-zimowe dni są nieocenionym i często obowiązkowym dodatkiem męskich stylizacji.  

Klasyczne męskie rękawiczki skórzane

Rękawiczki, które znajdują się w naszej ofercie wykonane są z naturalnej skóry owczej. Wysoka jakość materiału sprawia, że rękawiczki Del Santo są zakupem na lata – skóra nie pęka po kilku tygodniach użytkowania, dzięki czemu galanteria może służyć nam przez kilka zimowych sezonów. Z myślą o uniwersalności ich zastosowania, zaproponowaliśmy Państwu głównie klasyczne kolory -  czarne i brązowe męskie rękawiczki skórzane cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Na uwagę zasługuje również ich krój – rękawiczki idealnie przylegają do dłoni, dzięki czemu chronią skórę przed zimnem, zachowując tym samym duży komfort użytkowania. Bez względu na nasz aktualny strój, cel podróży i nastrój, eleganckie, męskie rękawiczki skórzane sprawdzą się w każdej stylizacji. Będą pasować zarówno do ocieplanych kurtek jak i zimowego płaszcza. W naszej ofercie znajdują się męskie rękawiczki gładkie, które zachwycają klasyką i ponadczasowością oraz takie, które ozdabiają delikatne motywy, np. jodełki. W zależności od oczekiwań i stylu, męskie rękawiczki skórzane Del Santo trafią w gusta każdego mężczyzny.

Męskie rękawiczki skórzane do smartfona

Od produktów sezonowych wymagamy nie tylko dobrego wyglądu, ale również wysokiej funkcjonalności. Z myślą o naszych klientach, męskie rękawiczki skórzane Del Santo zostały przystosowane do obsługi urządzeń dotykowych. Pozwoli to na aktywną obsługę telefonu służbowego lub prywatnego nawet podczas mroźnego spaceru. Męskie rękawiczki skórzane wyposażone zostały również w pasek pozwalający na regulację ich szerokości, dzięki czemu idealnie dopasują się do różnych rozmiarów męskich dłoni.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
courier

DARMOWA DOSTAWA

Dla zamówień
powyżej 150zł

hand

DARMOWY ZWROT

Do 3 tygodni po
otrzymaniu produktu

box

UBEZPIECZENIE PRZESYŁKI

Za dostawę ponosimy
pełne ryzyko

bag

KORZYŚCI DLA STAŁEGO KLIENTA

Możliwość uzyskania
indywidalnych rabatów

INSTAGRAM #DELSANTO